• 098 222-81-82
  • 095 481-81-53
Замовити зворотній дзвінок

Доставка та оплата

Обравши товар, який Вас зацікавив, зробіть замовлення:

  • на сайті - оформивши замовлення;
  • у нашого менеджера Марії Федорівни за тел. 098 222 81 82, 095 481 81 53;
  • надіславши листа на адресу koluska.vip@mail.ru

Для оформлення замовлення вкажіть свої дані: місце проживання, П.І.П, контактний телефон, найближче відділення перевізника, яким бажаєте отримати товар та конкретизуйте своє замовлення – модель ліжка, колір, ціна, бажані терміни отримання товару.

Отримати замовлені товари Ви можете будь-якою транспортною компанією:
Дані компанії зарекомендували себе, як надійні партнери. Вони швидко і надійно доставлять товар в будь-яку точку України.

При відправці товар завжди страхується на суму його вартості, тому при доставці "до дверей" та отриманні товару, його ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно перевірити на предмет цілісності. При виявленні пошкоджень цілісності упаковки під час доставки, матеріальну відповідальність несе компанія-перевізник. Якщо ж були виявлені інші пошкодження при зборці, відповідальність несе компанія-виробник.

Вартість доставки не входить у вартість товару і оплачується окремо замовником. Вона буде залежати від відстані доставки, ваги та об'єму товару.Після відправлення Вашого замовлення, ми повідомляємо Вам номер транспортної декларації. Покупець, для отримання замовлення, повинен повідомити перевізнику номер декларації і обов’язково при отриманні повинен мати при собі паспорт.

ОПЛАТА

Оплата замовлення здійснюється готівкою (в офісі), перерахунком на картку або послугою наложений платіж (компанії Автолюкс, Інтайм, Міст Експрес та Нова Пошта).

Увага!

Шановні покупці, Ви маєте можливість зв'язатись з нами різними способами, і ми оперативно відповімо на усі ваші запитання. Отже, якщо Ви маєте сумніви або запитання по товару, будь ласка, проконсультуйтесь із нами, перш ніж зробити замовлення. Це зекономить наш і ваш час!

Вдалого ВАМ вибору!!!